Willie's Cacao

Stránky výrobce: Willie's Cacao
 

Britská čokoládovna Willie’s Cacao se proslavila nejen kvalitní čokoládou a původními výrobními postupy, ale také nevšedním příběhem jejího zakladatele a majitele.
Willie Harcourt-Cooze, milovník gastronomie, na svých cestách po Venezuele objevil malou kakaovou farmu. O rok později prodal svůj majetek v Londýně, tuto farmu koupil a s manželkou se do Venezuely odstěhoval. Zasadil 10 000 stromů legendární odrůdy Chuao.

Místo bylo velice pečlivě vybráno a dovoluje pěstovat kakaovník bez přidání pesticidů a jiné chemie. Když se později kvůli politickým problémům vrátil do Anglie, založil v roce 2007 na Britských ostrovech svou vlastní čokoládovnu. Willie’s se jako jedna z mála čokoládoven na světě věnuje produkci čokolády od kakaovníku až po konečný produkt. Většinu vybavení továrny tvoří starožitné původní stroje, které Willie posbíral po celé Evropě. Toto mu dovoluje vyrábět nejchutnější, naturální a vzácné čokolády. V současnosti vyrábí zejména hořké plantážní čokolády, a to nejen ze svých kakaových bobů z Venezuely.


Teprve až vyzkoušíte tabulky čokolády Willie ́s Cacao, poznáte její pravou chuť a rozlišíte chuťové rozdíly kakaových bobů z různých světadílů.

75
7517575

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.