• 1 z 3
 

Mlýnek Timemore - Chestnut C2 WHITE

 

Timemore Chestnut C2 je skvěle propracovaný ruční mlýnek, který vás ohromí svou chirurgickou přesností mletí. K mlýnku Timemore je také v balení přepravní obal z pevné látky s oddělenými částmi, takže se nemusíte bát, že si cestou kličkou poškrábete kovové tělo.

Krásným designem Chestnut C2 určitě zapadne do každé kávové výbavy.

Dostupnost Skladem
2 399 Kč / ks
   
Značka Timemore
Kategorie Timemore
Záruka 2 roky
 

Timemore Chestnut C2 je skvěle propracovaný ruční mlýnek, který vás ohromí svou chirurgickou přesností mletí.

Mlýnek nejenže krásně vypadá, ale je také velmi kvalitně zpracovaný. Uvnitř celokovového těla s plastovými prvky najdete dva mlecí 38mm kónické kameny z tvrzené oceli a dvě ložiska, která je přichycují k osičce. Zespoda k tělu přiléhá celokovová nádoba na namletou kávu a na vrchní části mlýnku se nachází robustní klička s plastovým víčkem.

Hrubost mletí se jednoduše nastaví na skokovém mechanismu, který se odkryje po odšroubování sběrné nádobky. Otočením doleva budete mlít jemněji, směrem doprava pak nastavíte hrubší mletí. Při štelování hrubosti musíte nasadit kličku, jinak by se vám osa protáčela. Díky skvěle nabroušeným kamenům neucítíte skoro žádný odpor.

Krásným designem Chestnut C2 určitě zapadne do každé kávové výbavy.

K mlýnku Timemore je také v balení přepravní obal z pevné látky s oddělenými částmi, takže se nemusíte bát, že si cestou kličkou poškrábete kovové tělo.

Tento mlýnek pojme až 25 g kávy.

Materiál: hliník, nerezová ocel, plast

Výška mlýnku: 160 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: