Výhody nákupu

VŽDY ČERSTVÁ KÁVA

Jsme malá rodinná pražírna (objem bubnu naší pražíčky je jen 12 kg) , díky tomu kávu dopražujeme (téměř) každý den. Pokud máte chvilku a zajímá Vás, jak je to u nás s pražením a čerstvostí kávy, mrkněte na článek zde.

BALÍME PŘÍMO PRO VÁS

Všechna káva, kterou si na našem e-shopu objednáte, se pro Vás připravuje až dle konkrétní objednávky. Nemáme žádné připravené zásoby nabalené kávy - každý sáček kávy se váží, balí (a případně mele) přímo pro Vás.

TRADICE A ZÁRUKA KVALITY

V příštím roce oslavíme 30 let od založení firmy a za tuto dobu se nám podařilo získat mnoho věrných zákazníků, z některých jsou již naši známí a z jiných dokonce kamarádi.  Děkujeme mockrát Vám všem, kteří nás chválíte a doporučujete - víme, že není lepší reklamy a velmi si toho vážíme!

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Náš e-shop je dlouhodobým držitelem ocenění “Ověřeno zákazníky”, které uděluje srovnávač cen Heureka.cz a vychází přitom z hodnocení udělených Vámi - zákazníky. Celková spokojenost se pohybuje mezi 99 až 100%.


RYCHLÉ DODÁNÍ

Vaše objednávky vyřizujeme obratem - pokud se jedná pouze o kávu, odesíláme často ještě v den objednávky, případně druhý či nejdéle třetí den. Máte-li v objednávce více druhů zboží od jiných výrobců (např. různé dobroty, kávové příslušenství apod.), odeslání trvá o den déle kvůli převozu zboží… Nicméně na srovnávači e-shopů Heureka.cz se “Průměrná doba dodání” dlouhodobě drží mezi 2, 4 a 2, 9 dne.

POZORNOST KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Něco navíc vždy potěší… Proto do každého balíčku přidáváme nějakou pozornost - čím větší objednávka, tím větší překvapení pro Vás!

SPOUSTA DOBROT

Nákup kávy u nás můžete doplnit o mnoho dalších kvalitních pochutin. Ořechy, suché plody a cukrovinky balíme pod naší značkou, ale kromě toho nabízíme zboží převážně od českých malovýrobců. Najdete u nás tedy české čokolády, sirupy a další… Vše sami ochutnáváme a nabízíme Vám jen to nejlepší, co projde naším velmi jemným sítem.

GARANCE SPOKOJENOSTI

Snažíme se, aby všichni zákazníci byli spokojeni jak s našimi produkty, tak našimi službami a proto u nás lze zboží vrátit do 60 dnů. *

* U potravin - tedy zboží s omezenou dobou trvanlivosti je vždy potřeba vrátit minimálně 90% původního obsahu.

** U ostatního zboží - příslušenství je vždy potřeba vrátit zboží nepoužité a v originálním obalu.