WACACO

Webová stránka značky: WACACO
 

Wacaco2_400x

 

Wacaco je firma založená v roce 2013 se sídlem v Hong Kongu. Hugo Cailleton, zakladatel společnosti Wacaco a držitel magisterského titulu v oboru průmyslového designu, se mnoho let zabýval výrobou domácích espresso kávovarů, než zahájil vývoj Minipressa. Minipresso byl původní osobní projekt založený v roce 2012, ve snaze vytvořit malý, lehký a pohodlný ruční kávovar na espresso, který se nyní těší velké oblibě již pod jeho firmou Wacaco.

Myšlenka přenosného stroje na espresso, který uživatelům umožňuje vytvořit si vlastní nápoj na cestách, ho napadla jednou ráno během služební cesty poté, co byl zklamán špatným espressem v hotelu. Cesta k vysněnému zařízení nebyla jednoduchá. Bylo postaveno více než deset prototypů, které testovaly různé mechanismy, extrakci kávy, interakci produktů a design.

Dnes nastal čas dát Nanopresso do vašich rukou. Je vyrobeno z vyztužených materiálů, které odolávají nárazům, a jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout jedinečný přenosný stroj na espesso, odolný a postavený pro přípravu lahodných kávových nápojů.

 

Žádné produkty od výrobce WACACO nebyly nalezeny....