Míšina čokoláda

Webová stránka značky: Míšina čokoláda
 

Míšina čokoláda

"Mým cílem je vyrábět skvělou čokoládu, tak jsem chtěla zjistit, jak Míšina čokoláda obstojí v mezinárodní konkurenci. V roce 2017 jsem poslala jednu tabulku do prestižní soutěže Academy of Chocolate Awards v Londýně a rovnou jsem za ni dostala medaili.
Celý život mám ráda čokoládu. Kamkoli jedu, kupuju čokolády a čokoládové tyčinky a zkouším nové chutě. Tato moje láska mě dovedla až k výrobě vlastní čokolády. Ne takové, kdy si koupíte od velkého výrobce kakaovou hmotu, tu rozpustíte a nalejete do forem. Ale takové, kdy si najdete ty nejlepší kakaové boby na světě, pečlivě je ručně protřídíte, opražíte, po odležení, kdy ještě dobíhají započaté chuťové procesy, kakaovou hmotu ztemperujete. Je to taková alchymie, kdy každý teplotní stupeň hraje roli. Pak už jen nalejete do forem a po ztuhnutí vyklepnete a ručně zabalíte. Dobře ztemperovaná čokoláda se krásně leskne a při odlomení hlasitě křupne.
" - Míša Dohnálková -  Míšina čokoláda

Kontakt na firmu Míšina čokoláda: Michaela Dohnálková, + 420 733 488 390, info@misinacokolada.cz

125
1261125126
   
 • fota na eshop 18 Uganda Novinka Tip Kód: 10083
  Míšina čokoláda - Uganda 70% 50g
  Skladem

  Je naprosto vynikající! - Tmavá čokoláda z výběrových organických kakaových bobů z oblasti Bundibugyo v Ugandě. Najdete v ní tóny arašídů a lehký nádech sušenek.


  125 Kč
     
  Značka: Míšina čokoláda Záruka: Dle data spotřeby

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem