Jak nakupovat

Snažíme se, aby nákup u nás byl pro vás tak jednoduchý a intuitivní, jako kterékoli jiné nakupování. Neumíme ale změnit některá specifika, která nakupování na internetu má. Kdo tedy potřebuje, tady pár informací:

Registrace
Nová podoba e-shopu funguje od 1. 3. 2017 - veškeré registrace, které proběhly před tímto datem ztratily svou funkci, zaregistrujte se prosím znovu, děkujeme.

Čerstvost kávy
Dotazy ohledně čerstvosti naší kávy jsou jedny z nejčastějších, které nám chodí (a to je dobře! :)). Při balení kávy se do sáčku razí její doba minimální trvanlivosti, ta je přesně rok. Jak určitě víte, naše káva se pro vás balí vždy čerstvá, nikdy ne starší, než pár dní. Den pražení je tedy možné určit plus mínus dva tři dny, stačí odečíst právě jeden rok od data na obalu.

Mletí kávy
Kávu lze objednat zrnkovou i mletou - dle Vaší potřeby. Volbu mletí najdete zvlášť u každé kávy a vybrat si můžete ze šesti různých hrubostí dle preferovaného stylu přípravy. Případně máme i super ruční mlýnky.

Doba dodání
Snažíme se odbavit všechny objednávky co nejrychleji a většinou odesíláme nejdéle do tří dnů (viz. hodnocení na Heurece).

Doprava
Spolupracujeme s Českou poštou a dopravní společností DPD. Cena dopravy je pro obě společnosti stejná - při objednávce do 1500 Kč za 90 Kč, nad 1500 Kč za 50 Kč a nad 2500 Kč máte dopravu ZDARMA.

Platba
Platbu za zboží je možné provést online převodem, ručním převodem peněz na náš účet 290896174/0300, dobírkou při převzetí zboží, případně hotově při osobním odběru.