Hario set - Dripper V60-01 s konvičkou 360 ml RED

 

Začínáte s filtrovanou kávou? Pak je tento set určený právě vám :) Perfektní startovací sada pro přípravu kávy od Hario včetně keramického dripperu V60-01, skleněného serveru o objemu 360 ml, 40 filtrů a odměrky na zrnkovou kávu.

Dostupnost Skladem
859 Kč / ks
   
Značka Hario
Webová stránka značky hario.jp/
Kategorie Drippery
Záruka 2 roky
 

Perfektní startovací sada pro přípravu kávy od Hario včetně keramického dripperu V60-01, skleněného serveru o objemu 360 ml, 40 filtrů a odměrky na zrnkovou kávu.

Set obsahuje:

Skleněná servírovací konvička na kávu 360 ml, dripper V60-01 keramický, odměrka na kávu - vše v červené barvě, 40 ks nebělených filtrů

Teď už jen objednat kávu a mlýnek :)

 

Použítí dripperu Hario V60 je velice snadné. Přímo na šálek umístěte dripper a do něj vložte papírový filtr Hario. Filtr propláchněte vařící vodou, zbavíte se tak jeho papírové chuti. Voda na přípravu V60 by měla mít cca 93-94 °C. Nasypte požadované množství kávy do dripperu (6g kávy na 100ml vody). Kávu zalijete tak aby přišla všechna do styku s vodou a necháte cca 30 vteřin odpočívat (blooming - nakvetnutí kávy). Poté pokračujte zaléváním kávy krouživým pohybem od středu ven až po okraj dripperu. Takto postupujte do vyčerpání požadovaného množství vody. Odměnou za tuto činnost Vám bude šálek dokonale čisté a chutné kávy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: