Kariéra

hledame-kolegyni

Hledáme kolegu či kolegyni do našeho kolektivu v pražírně v Křižanech, která/ý se bude starat o spokojený nákup našich zákazníků ????

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • mladý kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí malé rodinné pražírny

  • pracovní doba: pondělí - pátek 8:00 - 16:00 a sobota 8:00 - 11:00
  • nástupní plat 150 Kč / hod
  • Náplň práce:
    • prodej a prezentování firemních výrobků
    • komunikace se zákazníky na prodejně
    • příprava kávy a produktů pražírny

                                                                                                                                                                                                    Požadujeme :

  • slušnost, poctivost, flexibilitu, pracovitost, příjemné vystupování, zájem o kávu výhodou
  • nástup od ledna 2022

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám životopis s fotografií na email: info@apecafe.cz

HLEDÁME PRAŽIČE/PRAŽIČKU

84B2F027-4F91-49BC-80A5-7BD49F88855E

Jste spolehlivý/á, zručný/á, dáváte přednost klidu na práci a máte rád/a vůni čerstvé kávy? Možná hledáme právě vás! ☕️

Nabízíme:
• práci na poloviční úvazek (do budoucna možný HPP)
• pracovní dobu 15-19h
• dobré platové ohodnocení

Požadujeme:
• svědomitost, samostatnost
• fyzickou zdatnost (pytle s kávou mají až 70 kg)
• předchozí praxe není nutná – vše vás rádi naučíme ????

Pro bližší informace nás kontaktujte na info@apecafe.cz

Děkujeme za zájem a těšíme se na spolupráci.

APe Pražírna a balírna s.r.o.