Kariéra

Hledáme posilu do pražírny!

APC_0296-hdr

Pozice: Nákupní asistent/ka (na HPP)

Pracovní doba: Od pondělí do pátku 8 - 16h, v sobotu 8 - 11h
Místo výkonu práce: APe Pražírna a balírna s. r. o. - Křižany 56e, 463 53 Křižany
Náplň práce: správa prodejny a péče o její zákazníky (prodej, pomoc s výběrem, poradenství, úklid apod.)

Nástupní plat: 100 Kč na hodinu čistého

Požadujeme:
Samostatnost, pozitivní a aktivní přístup, učenlivost, estetické cítění
Vysokou úroveň komunikace - příjemný vzhled a vystupování
Znalost práce na PC - internet a kancelářské programy (textový a tabulkový editor)
Ochotu pracovat v případě potřeby přesčas

Výhodou je:
Znalost oboru (káva - čaj, a další náš sortiment)
Znalost prodejních technik, typologie a psychologie zákazníků
Předchozí pracovní zkušenost na podobné pozici
Časová flexibilita, řidičský průkaz

Nabízíme:
Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
Zaměstnanecké slevy
Prostor pro vlastní iniciativu a realizaci
500g kávy měsíčně zdarma a neomezená konzumace kávy na pracovišti :-)

Najdete-li se ve výše uvedených bodech, budeme moc rádi, pokud se nám ozvete!
Pošlete nám Váš stručný životopis a krátký motivační text na karel@apecafe.cz

Další podrobnosti probereme při případné osobní schůzce. Děkujeme a těšíme se! :-)

Neoslovila Vás žádná z aktuálně nabízených pozic, ale přesto byste to rád/a v APe zkusil/a? Nevadí - napište nám co umíte a uvidíme... :-)

Děkujeme!