• 1 z 5
 

Mlýnek BaristaSpace - Hand Grinder Pink

 

Barista Space New Hand Grinder je šikovný ruční mlýnek. Má stabilní pevné ocelové mlecí kameny a nabízí široké nastavení mletí, které vám umožní namlít kávu pro různé způsoby přípravy. Ocelové kameny nabízí větší přesnost při mletí než keramické. Tělo mlýnku je vyrobeno z hliníku, díky čemuž je velmi odolný.

Dostupnost Skladem
3 499 Kč / ks
   
Značka Barista Space
Kategorie Mlýnky na kávu
Záruka 2 roky
 

Barista Space New Hand Grinder je šikovný ruční mlýnek. Má stabilní pevné ocelové mlecí kameny a nabízí široké nastavení mletí, které vám umožní namlít kávu pro různé způsoby přípravy. Tělo mlýnku je vyrobeno z hliníku, díky čemuž je velmi odolný.

Nádoba na zrnkovou kávu pojme až 18 gramů zrn, což je dostačující například na velkou porci překapávané kávy. Spodní nádoba je přišroubována k horní části, takže při mletí zůstává bezpečně na svém místě. Gumička kolem těla podporuje přilnavost a rukojeť je zakončena dřevem pro pohodlnější mletí.

Srdce mlýnku, jeho ostří s osou, je vyrobeno z nerezové oceli. Mlecí kameny jsou stabilní a nabízí větší přesnost mletínež keramické kameny. Mlýnek je vybaven úpravou velmi snadným intuitivním nastavením hrubosti mletí, díky ketrému můžete mlít kávu pro jakoukoli přípravu kávy.  Nastavení hrubosti mletí je postupné a pro jednoduché použití byla přidána číselná stupnice.

Mlýnek je zabalen v krásné designové krabičce, která obsahuje šteteček na čištění a semišový sáček.

Rozměry:

9a4c9036283c9388f951d8b4daffba8_52162fae-54a4-4ebf-bfa9-5c64b9993fb4_2048x2048

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: