Naše nabídka

Zaměřujeme se především na jednodruhové arabiky, kterých máme v nabídce dlouhodobě přes 20 druhů. Neméně důležité směsi, které jsou určeny především pro přípravu nápojů založených na espressu i espresso samotné. Pro výraznější chuť a větší obsah kofeinu máme i směsi s podílem robusty. Ta má v původních recepturách své nezaměnitelné místo - bohatá pěna, silná chuť i u kávy s mlékem, nižší cena - to jsou hlavní výhody robusty. Ač poptávka po samotné robustě není velká, u nás pořídíte i velmi kvalitní jednodruhovou indickou robustu. Naši nabídku doplňuje i káva bez kofeinu a brazilská instantní káva

Pro zájemce z řad provozovatelů kaváren a podniků podobného typu máme připravené APe kávové příslušenství - šálky na espresso i větší nápoje, kelímky na kávu s sebou, cukry, čokoládu ke kávě,.. 

V neposlední řadě nabízíme i možnost vytvoření vlastních kávových směsí a pražení kávy pro privátní značky a reklamní účely - v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace.

Cookies, znáte? Taková ta otravná věc, kvůli který musí vyskočit tenhle text. Funguje to tak, že pokud u nás na stránce zůstanete, souhlasíte s tím, že je používáme. Kdyby vás cokoli ohledně cookies zajímalo, napište mi na ema@apecafe.cz, ráda vám řeknu víc. Dále vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami a podmínkami ochrany osobních údajů a dat.